top of page

FB_IMG_1521052189932_edited.jpg

הצוות שלנו

דוד נחום

דוד הוא מייסד התוכנית והבעלים של חברת איתקה - לגעת בחיים. לאחר שהשתחרר משירותו בצה"ל, הקים משפחה וסיים לימודי תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה, עסק דוד בתפקידי ניהול בכירים בחברות הייטק שונות במשך 16 שנים. בשנת 2016 החליט לפנות למה שהוא באמת אוהב ולהתמקצע בו: לגעת בחיים של אנשים ולהקנות להם הרגלי חיים מנצחים - בגוף ובנפש.

 

דוד הוא בוגר התכנית המקיפה למאמנים אימון אישי ומשפחתי לבעלי לקויות למידה ו ADD/ADHD באוניברסיטת בר אילן;  הוא מאמן מוסמך לניהול סטרס, בעל הכשרת ביו-פידבק (אף היא מאוני' בר אילן), מוסמך לאימון אישי וחבר בלשכת המאמנים מטעם אוני' בר אילן ומאמן לריצות ארוכות בקמפוס שיאים שבאוני' תל אביב.

לדוד ניסיון של כ-15 שנים בעבודה עם בני נוער, הן במסגרות התנדבותיות שפעל בהן עוד בימיו כהייטקיסט, והן במסגרת פעילות חברת איתקה. נוסף על אלה, הוא מרתוניסט ואף בעלים של קבוצות ריצה לילדים ולנוער, המאפשרות השתלבות בקבוצה דינאמית ומעלות את תחושת המסוגלות.

דוד גר בראש העין עם רעייתו רחלי, שלושת ילדיו וגם עם הכלב בולט.

 

IMG_2857_edited.jpg

   שירי פקרמן וידצקי

שירי מאמנת ומנחת קבוצות מוסמכת כבר יותר מעשור ומאמנת קבוצות ריצה מוסמכת. היא בוגרת הקורס למאמנים אישיים של בית הספר לאימון שונרא; בוגרת קורס מנחי הקבוצות תמיכה רוחנית למשפחות מיוחדות - הורה להורה מטעם ארגון קשר; בוגרת הקורס רווחה במצבי חולי כרוני מטעם משרד החינוך (האגף להשכלת מבוגרים), ומאמנת לריצות ארוכות בקמפוס שיאים אשר באוניברסיטת תל אביב.

שירי עוסקת באימון מאז שנת 2010 ומאחוריה ניסיון רב בהנחיית קבוצות של הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, ובהדרכת קורסי מנהיגות להורים. כמו כן פיתחה תוכנית אימון המשלבת אימון רגשי ואימון ספורטיבי. 

נשיאת ארגון מעגל נשים ישראל לשעבר ופעילה מאוד בתחום ההתנדבות והמגזר השלישי.

שירי.jpg

ויקי גלבוע

ויקי בעלת תואר שני מהמכללה האקדמית בקרית אונו. בלימודיה התמחתה בייעוץ ארגוני ובהתנהגות ארגונית. לפני כן למדה הוראה והיא בעלת תעודת הוראה ממכללת לוינסקי. ויקי בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, ניסיון שצברה במשך יותר מעשרים שנות עבודתה כמורה, מחנכת ורכזת שכבה. 

 

לאורך השנים הובילה ויקי (וממשיכה להוביל) פרוייקטים רבים ומגוונים בתחום העצמה אישית, ביניהם פרוייקט TED בבתי ספר, פרוייקט "גילוי החוזקות שלי" ועוד. 

%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99_edited.jpg

סיון גורדון

סיון בוגרת תוכנית הלימודים האקדמאיים לאימון גופני במכון וינגייט, ובעלת תעודת הוראה. מאחוריה יותר מעשר שנות ניסיון בהוראה ובעבודה מול ילדים בכיתות של חינוך מיוחד, וכ 14 שנות ניסיון כמאמנת כושר. סיון היא גם סטודנטית לאימון באוניברסיטת בר אילן, מאמנת קבוצות ריצה ומרתוניסטית, וגם רעייה ואימא. 

%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%95%D7%9F%203_edite

ארז מלכה

ארז גדל והתפתח על ערכי "המרכז הישראלי לקפוארה". בשנת 2012 הוכתר בתואר אלוף העולם בקפוארה, וכיום הוא מאסטר בקפוארה מוכר בארץ והעולם. ארז פיתח את שיטת "קפוארה קואוץ'" - שיטה מובנית לעבודה עם ילדים ונוער, המשלבת את אומנות הלחימה עם ערכים החשובים להתפתחות הילד. השיטה הועתקה גם אל העולם שמחוץ למעגל הקפוארה, והיא מועברת בהצלחה זה עשר שנים תחת השם "מהמעגל לחיים - מהחיים למעגל". ארז מוסמך וינגייט, בוגר מכללת קמרה אובסקורה, שחקן ואיש קולנוע. 

ארז גר בראש העין, נשוי ואב לדניאל, יובל ואייל-דוד.

ארז.jpeg

רעיה הלל

רעיה בעלת תעודת הוראה במסלול לחינוך מיוחד ולקויי למידה. היום היא גם סטודנטית לאימון באוניברסיטת בר אילן. לרעיה 3 שנות ניסיון כמחנכת בכיתה לחינוך מיוחד. בתפקידיה הקודמים לפני שהפכה למחנכת, שימשה רעיה כמדריכת נערים עם הפרעות התנהגות בבית ספר במעלה אדומים, וכרכזת נוער של תנועת בני המושבים במועצה האיזורית חבל מודיעין.

אלה פישר

אלה מדריכת כושר מוסמכת מטעם ״מכון וינגייט״ וסטודנטית למשפטים. בצבא שימשה כמפקדת על קורס ההשלמה החילית ומפתחת הדרכה של מערך הכושר הקרבי. אלה מדריכה של קורסי הדרכה, יזמות ומנהיגות לבני נוער מטעם אוניברסיטת תל אביב, מדריכה ילדים במסגרת חינוכית בלתי פורמלית ומאמנת כושר של קבוצות של בני נוער וילדים.

אלה.jpeg

עדן הררי

עדן גילתה את האהבה לספורט כשהיתה בכיתה ט', וראתה את אחיה מסיים את המרתון הראשון שלו. "זה התחיל כמובן באהבה שלי לריצה שאף פעם לא נגמרת", היא מספרת, "התגלגל לשירות צבאי בתפקיד של מדריכת ספורט בחיל השיריון בשיזפון, והמשיך לפגישה עם עולם היוגה, במהלך הטיול שאחרי הצבא". "אחרי שחזרתי מהטיול, הרגשתי שאני רוצה להביא משהו משלי. החלטתי להיכנס לסטודיו לאימונים קבוצתיים בראש העין ולהכניס אימון חדש שנקרא Kangoo Jumps. האימון התקבל בהתלהבות ותפס תאוצה, והיום יש רשימת המתנה לרוצים להירשם אליו" היא מספרת בגאווה. "ספורט תמיד היה ותמיד יהיה חלק בלתי נפרד מחיי", עדן מסכמת.

עדן.jpeg

עמית חתן

עמית הוא ספורטאי, שחקן כדורעף לשעבר, שחיין, רץ למרחקים ארוכים ובוגר קורס מאמני ריצות ארוכות באוניברסיטת תל אביב. עמית בעל ניסיון רב בעבודה עם בני נוער: שימש כמדריך השיכבה הבוגרת בצופים, ובצבא שירת כמפקד קורס המסייע לנערים אוטיסטים להשתלב בשירות צבאי משמעותי בחיל האוויר.

%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%AA%20%D7%97%D7%AA%

אלה שטיין

אלה עוסקת בספורט כל חייה. היא גרה בראש העין, שימשה כמדריכה בתנועת הצופים, שירתה בצבא בחיל המודיעין והיום היא סטודנטית למשפטים באוניברסיטת תל אביב. אלה משמשת כעוזרת מאמן בקבוצות הריצה של הנערים. 

עדי קיברסקי

עדי היא דיאטנית קלינית, מאמנת תזונה ושפית. בוגרת האוניברסיטה העברית ללימודי תזונה ומאמנת ספורטאים לתזונה נכונה.

עדי תמונה.jpg

זאבי גורדון

זאבי הוא פיזיותרפיסט מוסמך B.P.T. בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת אריאל (2009); בעל תעודת מדריך חדר כושר ומדריך פילאטיס מזרן. הוא מטפל בפציעות ספורט ואורתופדיה, הכנה לניתוחים ו/או שיקום לאחריהם עם התמחות בפציעות הנגרמות מריצה. זאבי מרצה בקמפוס שיאים בנושאי פציעות ספורט ובנושאי בריאות וחולי.

זאבי מטפל ב"מדיקס" - המרכז לרפואת ספורט ואורתופדיה הגדול בארץ. הוא מתגורר בראש העין עם רעייתו סיון וילדיו.

%D7%96%D7%90%D7%91%D7%99_edited.jpg

חן נולמן

חן פיזיותרפיסט ומאמן ריצות ארוכות וכושר גופני למבוגרים ולילדים, ממתחילים ועד לרצים מתקדמים. בשנים האחרונות גם מאמן קבוצות ונותן אימונים אישיים. בצבא שירת חן כלוחם וקצין ביחידה מיוחדת במשך שבע שנים,  הוא סיים תואר בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב וכיום עובד בשיקום בבית החולים תל השומר, ובמגזר הפרטי.

האני מאמין של חן: "כדי להימנע מפציעות באימונים, חשוב להשקיע באמוני כוח ובחיזוקים גם אם המטרה בסוף היא ריצה".

חן נשוי ולו שני ילדים.

%D7%97%D7%9F_edited.jpg

רונית צור דקר

רונית בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מהאוניברסיטה העברית (1990), ובעלת תעודת עורכת לשונית מבית ברל (2018). בין לבין, שימשה במשך 21 שנים במנהלת השיווק של קבוצת Acoustiguide, חברה ישראלית בינלאומית העוסקת בהדרכה דיגיטלית לתיירים ולמבקרים במוזיאונים, ולה שווקים וחברות-בת בכל העולם.

רונית אחראית על אתר אינטרנט זה ועל שלל החומרים השיווקיים של איתקה - לגעת בחיים. היא בונה אתרי אינטרנט, כותבת, עורכת ומתרגמת טקסטים לכל דיכפין, מספקת שירותי שיווק לחברות ולעצמאים, ובין לבין, היא גם דיילת אוויר באל על.

IMG_1603.jpg
bottom of page